top of page

ГУРТКИ ТА ФАКУЛЬТАТИВИ
У 2023-2024 н.р. гуртки та факультативи відсутні

IMG-34006b658d38c5662200e1bee651daae-V.jpg

 "Вартові Вітчизни"

Виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, здорового способу життя, духовно багатої та фізично розвиненої особистості є метою роботи гуртка.

Завдання гуртка:

  • виховання учнівської молоді у дусі відданості Батьківщині та українському народу;

  • набуття теоретичних знань, практичних умінь і навичок захисту Вітчизни;

  • формування у молоді високих морально-психологічних якостей;

  • пропагандувати здоровий спосіб життя;

  • підвищення рівня фізичної підготовленості школярів;

  • розвиток військово-прикладних видів спорту.

"Школа безпеки"

Метою гуртка є національно-патріотичне виховання підростаючого покоління, формування особистості патріота і громадянина, стійкої мотивації по необхідності, безпечної життєдіяльності та здорового способу життя.

Завдання гуртка:

  • оволодівати основними навичками збереження особистої та колективної безпеки;

  • зміцнення морально-психологічного стану і фізичного розвитку вихованців;

  • ознайомити з основними рятувальними справами;

  • надання базової підготовки для служби в підрозділах ЗСУ МНС.

260768590_445444943598511_220927109972096614_n.jpg
1.jpg

Хореографічна студія  (5-8кл.)

Рух – це життя, ритміка – це краса, а танок – це політ душі і фантазії, це сукупність виразних злагоджених рухів, об'єднаних загальним ритмом, що виражають почуття й настрій тих, хто танцює. Саме за допомогою музики та відповідних рухів, поз, міміки, жестів дитина може передати свій настрій, почуття, переживання, влучно розкрити цілісний музично-руховий образ. Впливаючи на розвиток емоційної сфери особистості, удосконалюючи тіло людини фізично, виховуючи через музику духовно, хореографія дає поштовх до самовдосконалення та постійного розвитку. 

Хореографічний гурток «Галичани» (9-11кл.)

Хореографічне мистецтво вчить дітей виразності рухів, розвиває їх фізичну силу, витривалість, кмітливість, виховує впевненість у собі, своїх творчих здібностях. Заняття з хореографії розвивають мислення та пам’ять, фантазію та креативність, творчу уяву, формують художній смак, активізують потребу в самостійному та неординарному мисленні, збагачують внутрішній світ. Тому на  заняттях хореографією дитина не лише  розвивається фізично, а й зміцнює здоров’я, набуває творчої фантазії та вчиться образно мислити. 

3.jpg
2.jpg

Хореографічний гурток «Дзвіночок» (1-4кл.)

Хореографічне мистецтво є багатим джерелом становлення особистості. Задовольнити дітей у танцювальному виді мистецтва, дати дітям початкову хореографічну підготовку, розвивати любов до музики і танцю, формувати основні танцювальні навички, виховувати у дітей творчу активність, любов до танцю, почуття прекрасного, - це основна мета роботи хореографічного гуртка для учнів початкової школи «Дзвіночок». У ході занять хореографією в учнів формується правильна осанка, легкість бігу та гнучкість корпусу. Заняття хореографією підвищують працездатність, знімають розумову та психологічну напругу, а головне - є джерелом здоров’я та радощів.

Євроклуб

Основними цілями євроклубу є інформування і просвіта молодих людей про Європейський Союз та відносини Україна – ЄС, сприяння встановленню зв’язків з європейськими молодіжними громадськими організаціями, підтримка євроінтеграційних прагнень України…

Основне завдання полягає в інформуванні й вихованні молодих людей в дусі спільних європейських цінностей.

Учасники євроклубу набувають досвіду організації інформаційних компаній, поширюючи знання про євроінтеграційні процеси та заходи функціонування Європейського Союзу. Шляхом пошуку інформації, опрацювання нових друкованих та електронних джерел відбувається підвищення загального інтелектуального рівня учнів. У євроклубівців формуються лідерські навички, уміння приймати відповідальні рішення. В цілому, відбувається підготовка молоді до життя в обʼєднаній Європі.

Метою діяльності євроклубу є сприяння процесам європейської інтеграції України, розширення знань про країни Європейського Союзу, сприяння усвідомленню спільних європейських цінностей, налагодження співпраці українських школярів з ровесниками з інших європейських країн, створення сприятливих умов для реалізації здібностей та талантів учнівської молоді, популяризація ідей та знайомство з механізмами функціонування демократії, громадського суспільства тощо.

Музыка
FB_IMG_1641794332814.jpg
FB_IMG_1641794355993.jpg

Медіаосвіта

Гурток допоможе учням активно використовувати можливості інформаційного поля телебачення, радіо, відео, преси, інтернету; краще зрозуміти мову екранних мистецтв. Базовими цілями медіаосвіти стають розвиток комунікативних здібностей учнів і формування критичного мислення; навчання сприйманню інформації; оцінювання якості інформації; вироблення вмінь вибирати при «споживанні» інформації з мас-медіа; підвищення загальнокультурного рівня особистості.

Розвиток сучасних медіа, широке упровадження інтерактивних систем комунікації спричинює зміни у ставленні учнів до оточуючого світу і потребує їх цілеспрямованої підготовки до вмілого і безпечного користування інформаційно-комунікаційними технологіями та системами мас-медіа, що пояснює гостру необхідність у розвитку медіаосвіти.

Учень школи не завжди готовий аналізувати вплив медіа і її маніпулятивні можливості. Викладання даного курсу базується на теоретичних та методологічних засадах педагогіки співробітництва. Принципово важливою є орієнтація на розвиток творчості кожного гуртківця, його критичного мислення, здібностей до адекватної діяльності в нових умовах, стійкості в сучасному динамічному світі.

"Олівець-малювець"

Мета і основний зміст роботи гуртка є розвиток високоінтелектуальної, свідомої, творчої особистості. Естетичне виховання є одним із пріоритетних напрямків в освіті. В основу викладання гуртка покладені принципи доступності, поступового розширення й ускладнення матеріалу, єдності виховання і навчання. Метою програми гуртка є розвиток у молодших школярів творчої активності в процесі конструктивно художньої діяльності, залучення до скарбниці загальнолюдських і національних духовних цінностей, до творення естетичної культурисуспільства. Завдання програми - знайомити учнів із витворами різних видів мистецтва (живопис, графіка, декоративно-прикладне мистецтво, скульптура, архітектура), для забезпечення знань, формування естетичних почуттів та вражень, навчати образній виразності різних об'єктів у мистецтві, природному та побутовому оточенні, створювати умови для експериментуванняз різними художніми матеріалами таінструментами, вдосконалювати образотворчі вміння, розвивати особистісно-цінісне ставлення до жанрів, заохочувати відображатив художніх образах свої уявлення, почуття, думки.  

IMG_20201112_132153_edited.jpg
101957914_281194613250632_1336983363164045312_n.jpg
IMG-5b9fb67e9c3238ea7f07e7d0cae71f6b-V.jpg

Джура

Основною метою є національно-патріотичне виховання підростаючого покоління, формування особистості – патріота, громадянина, підготовка молоді до творчої праці, до військової служби та захисту своєї Батьківщини України шляхом залучення широкого загалу молоді до оборонно-масової та військово-спортивної патріотичної роботи. Гурткова робота сприяє формуванню і вихованню у молоді високих морально-психологічних та морально-бойових якостей, мужності, сміливості, рішучості, відваги, наполегливості і ініціативності на теренах відновлених національних козацьких традицій.

Ансамбль патрітичної пісні "Крайка"

В Україні надзвичайно велике значення надають дитячому співу, тому що всебічний , гармонійний розвиток людини майбутнього, її моральне обличчя, культура, залежить від естетичного виховання, і, зокрема, музичного. Спів дуже корисний і для фізичного розвитку дитини. Він є своєрідною гімнастикою, яка сприяє правильному росту грудної клітки, зміцнює дихальну і серцево-судинну систему, розвиває і тренує слух. Робота гуртка спрямована на розвиток творчо-обдарованих дітей, ознайомлення з кращими творами сучасної музики, авторськими та народними піснями.

270068253_607632837016682_1133973426077596336_n.jpg
253870412_577233266723306_5828916948257414650_n.jpg

Ансамбль пісні "Співаночка" 

У школі активно представлений вокально- хоровий напрям гурткової роботи, зокрема, вокальний ансамблі «Співаночка». Відомо, що вокальні традиції – гуртові (хорові та ансамблеві), сольні – мають у нас давнє історичне походження. В час інтенсивних змін у мистецтві , музичні педагогіці важливого значення набувають розвиток і засвоєння новітніх засад вокальної техніки. Групи формуються  з урахуванням віку дітей та їх підготовленості. Вокальний спів сприяє координуванню слуху, голосу, розвитку вокально-технічних навичок, дихання та гнучкості голосу.  Важливе значення надається участі у концертах, оглядах, конкурсах, практикується виконання інсценізації пісень та виконання ритмічних рухів під музику.

"Художня майстерня"

Провідною метою гуртка образотворчого мистецтва  є розвиток творчої уяви у дітей. В умовах сьогодення особливо актуальним є формування особистості, розвиток її найдієвіших сил та можливостей. Одним із важливих параметрів повноцінного та гармонійного зростання особистості є її здатність творити. У процесі малювання учні набувають самостійності та ініціативності, виховуються товариські відносини між дітьми. На заняттях учні навчаються володіти графічними, живописними засобами та матеріалами, знайомляться з різними видами та жанрами образотворчого мистецтва.

bottom of page