top of page

НУШ 2021-22 н.р.

4 клас

Тема січня «Світ невидимий» принесла четвертокласникам багато позитивних емоцій та незабутніх вражень. Діти дізналися багато нової інформації про віруси, бактерії, гриби, їхні «звичаї», а також про те, як убезпечитись від хвороб; з’ясували, які корисні та шкідливі властивості мають мікроорганізми; «оживили» віруси у складених діалогах; виліпили їх із пластиліну; «змайстрували» для них затишні квартири; навчилися виготовляти йогурт. Зробили все для того, щоб на Землі «панували» лише корисні мікроорганізми, не було вірусних недуг, які забирають людські життя. 

8.jpg

 Вивчаючи тему грудня: «Факти і таємниці», четвертокласники продовжили захопливу «мандрівку» людським тілом, вивчаючи опорно-рухову, нервову системи організму, будову ока та шкіри. Створили макети скелета людини із підручних матеріалів (вушних паличок, сірників), працювали над створенням групової аплікації «Скелет – опора тіла людини»; за допомогою техніки «оригамі» виготовили макет органу зору – людське око.

   Цікаво пройшов звітний урок захисту проєктів: «Як я з’явився (з’явилась) на світ». Діти мали змогу поділитися із своїми однокласниками особистою інформацією: де і коли вони народилися, озвучити масу та довжину тіла при народженні, історію походження свого імені тощо.  

17.jpg

 Вивчаючи тему: «Чарівні перетворення» діти розпочали відкриття таємниць людського тіла разом із близнюками Максом та Моллі, героями «Магічної книги анатомії» Керол Доннер. Дізналися як працюють травна, дихальна та кровоносна системи організму. Створили макет дихальної системи із підручних матеріалів; орган системи кровообігу – серце у техніці оригамі. 

   Цього навчального місяця четвертокласники стали активними учасниками тематичних виховних годин: «Я люблю рідну мову», «Толерантність врятує світ!», «Безпека на дорозі», «Засвіти свічу пам’яті».

18.jpg

Вивчаючи тему жовтня: «Машина часу», четвертокласники мали змогу «помандрувати» у часі у минуле чи майбутнє; дослідити історію походження та властивості овочів та фруктів, які ростуть в садах та на городах; дізнатися про «їстівні» музеї, які є в Україні; спробували власноруч приготувати корисні солодощі – експонати для музею Шоколаду; стали творцями музею власних колекцій різноманітних речей. 

8.jpg

Вивчаючи тему місяця вересня: «Подорожуємо і вивчаємо світ», четвертокласники відкрили для себе чимало цікавого у світі комах; дізналися які відкриття змінили світ; працювали над створенням індивідуальних та групових проєктів на тему: «Історія одного винаходу»; пересвідчилися, що гриби ростуть не тільки у лісі; навчилися «вирощувати» цвіль на харчових продуктах та дізналися як вберегти продукти від цих небезпечних грибів. 

Також приєдналися до Всеукраїнського уроку: «Твори добро!», присвяченого всесвітньому Дню захисту безпритульних домашніх тварин.

19..jpg

3 клас

Вивчаючи тему «Енергія» і "Чарівні перетворення" учні дізналися як людина використовує енергію Сонця, вітру. Проводили експерименти з повітряною кулькою. Створювали вулкун у банці, досліджували плитку шоколаду на якість.

20211111_102241_edited.jpg

Під час вивчення теми «Чарівні перетворення» учні дізналися чому воду називають чарівницею, які перетворення відбуваються у природі восени. Проводили експерименти з повітряними кульками. Довідалися про трагічну сторінку в історії України - Голодомор.

20211013_103628.jpg

Вивчаючи тему місяця «Між минулим і майбутнім», третьокласники дізнались як вчені працюють у сфері археології, що вивичає наука палеонтологія. Довідались у якому місті України видобувають сіль і самостійно вирощувалт кристали, вчилися аналізувати свої вчинки і пробували з'ясувати, як вони впливають на майбутнє.

Між минулим і майбутнім (10).jpg

Вивчаючи тему місяця «Подорожуємо і вивчаємо світ», учні працювали над дослідженням павутиння на шкільному подвір'ї та поблизу домівок. Спостерігати за пересуванням павуків по павутинні, ловити павутину, переносити її на папір. Від роботи над проектом діти отримали багато чудових вражень та емоцій.

20210910_095837.jpg

2 клас

Місяць 4

Вивчаючи цю тему учні дізналися що об'єднує людей у спільноти? Як сприймати тих,кого не знаєш? Як налагоджувати гарні стосунки? Чи може існувати спільнота без законів і правил? Хто такі герої? та як протидіяти негідним учинкам?

20211207_122222.jpg

Місяць 3 ''Територія''

Цікаво було учням дізнатися : Як упізнати територію своєї країни?, Чим приваблива територія рідного краю свого населеного пункту?, Як територія може стати домівкою?, Що на території мого населеного пункту доступне для всіх?, Де межі особистого простору?, Як зробити територію комфортною для себе?

20211119_092701.jpg

Місяць 2 ''Факти і здогадки''

Учні дізналися,які факти ''приховує'' фотографія? Чим цікаве Сонце? Яку інформацію записують числами? Про що розкаже родовід?

20211013_123844.jpg

Місяць 1 ``Зміни``

Вивчаючи тему учні 2 класу дізналися,які зміни відбулися у нашому класі та школі,порівнювали,як люди передавали інформацію раніше і як роблять це тепер;спостерігали,як змінюється природа восени;дослідили,як змінюється людина впродовж життя.А ще прочитали уривки з повісті Всеволода Нестайка ``Пригоди у Павутинії``.

Рисунок1.jpg

1 клас

У грудні першокласники працювали над темами «Зимова мозаїка», «Подарунки», «Зимові свята». Першокласники вчилися спостерігати за сезонними змінами у живій та неживій природі взимку. Працювали над створенням лепбуку «Зима». А ще до школярів завітав довгоочікуваний гість - святий Миколай і обдарував чемних та слухняних смачними подарункам.

20211208_100057.jpg

Тема одинадцятого тижня навчання 1 класу НУШ "Мода".

     Цього тижня діти одержали відповіді на такі запитання:

  • Як змінюється мода?

  • Хто створює модний одяг?

  • Що означає бути модним?

  • Як виявляти свою неповторність?

  • Чи варто гнатися за модою?​

       Першокласники  були модельєрами та дизайнерами, працювали в групах і пар

2.jpg

Тема десятого тижня навчання 1 класу НУШ "Театр".

     Цього тижня першокласники дізналися навіщо нам театр, які бувають театри, як поводитися в громадських місцях. Діти були глядачами, спостерігачами, учасниками, а також творцями театру. Вони спробували себе в ролі режисерів, постановників та акторів у театрі тіней.

2.jpg

Тема дев'ятого тижня навчання 1 класу НУШ "Світ гри".

     Цього тижня малюки дізнавалися якими бувають ігри, чому варто дотримуватись правил гри, у які ігри грали в дитинстві їхні батьки. А також ознайомилися із віртуальною та доповненою реальністю, сучасними комп'ютерними іграми. Першокласники були учасниками, героями, творцями ігор.

20211109_112137.jpg

В жовтні першокласники працювали над темами «Осіння мозаїка» та «Батьківщина».

2.jpg

Ось і промайнув перший місяць навчання. Знайомство зі школою, нові друзі, гра, навчання, спільні справи. Це був важливий період для наших першокласників, адже саме зараз створюється атмосфера довіри, бажання слухати один одного, висловлюватися. Спілкування в ранковому колі, робота в групах, ігри і розваги на свіжому повітрі...

20210916_102110.jpg
bottom of page